Switchtheme (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Default
cs: Výchozí

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: About
cs: Popis
