Switchtheme (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Default
da: Standard

en: Theme
da: Tema

en: Switch
da: Skift

en: Themes
da: Temaer

en: About
da: Om

en: Switch theme
da: Skift tema

en: Change the way this site looks
da: Skift sitets udseende
