Switchtheme (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Theme
el: Θέμα

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: About
el: Περί
