Switchtheme (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Default
et: Vaikimisi

en: Theme
et: Teema

en: Switch
et: Vaheta

en: Themes
et: Teemad

en: About
et: Programmist
