Switchtheme (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Theme
eu: Tema

en: Themes
eu: Temak

en: About
eu: (r)i buruz
