Switchtheme (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Default
fi: Oletus

en: Theme
fi: Teema

en: Switch
fi: Vaihda

en: Themes
fi: Teemat

en: About
fi: Tietoja

en: Switch theme
fi: Vaihda teemaa
