Switchtheme (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Default
fr: Par défaut

en: Theme
fr: Thème

en: Switch
fr: Changer

en: Themes
fr: Thèmes

en: About
fr: À propos

en: Browsers
fr: Navigateurs

en: Set a label for each enabled theme. This is what will be displayed to the user in the selection box.
fr: Définir une étiquette pour chacun des thèmes activés. C'est ce qui sera visible par l'utilisateur dans le bloc de sélection.

en: Random theme
fr: Thème aléatoire

en: Switch theme
fr: Changer de thème
