Switchtheme (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Default
gl: Predeterminado

en: Theme
gl: Tema

en: Switch
gl: Cambiar

en: Themes
gl: Temas

en: About
gl: Información
