Switchtheme (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Default
hr: Zadano

en: Theme
hr: Tema

en: Themes
hr: Predlošci

en: About
hr: Opis
