Switchtheme (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Theme
hu: Smink

en: Switch
hu: Váltás

en: Themes
hu: Sminkek

en: About
hu: Leírás

en: Browsers
hu: Böngészők

en: Switch theme
hu: Sminkváltás
