Switchtheme (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Default
ja: デフォルト

en: Theme
ja: テーマ

en: Switch
ja: 切り替え

en: Themes
ja: テーマ

en: About
ja: アバウト

en: Browsers
ja: ブラウザー

en: Set a label for each enabled theme. This is what will be displayed to the user in the selection box.
ja: 有効なテーマそれぞれのラベルを設定します。選択肢に何が表示されるかを表します。

en: Switchtheme
ja: テーマ切り替え

en: Random theme
ja: ランダムテーマ

en: Allows switching the theme in various means.
ja: 様々な手段でテーマを切り替えできます。
