Switchtheme (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Default
jv: Gawan

en: Theme
jv: Tema

en: Themes
jv: Téma

en: About
jv: Ngenani
