Switchtheme (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Default
lt: Numatytasis

en: Theme
lt: Tema

en: Switch
lt: Perjungti

en: Themes
lt: Temos

en: About
lt: Apie
