Switchtheme (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Default
nl: Standaard

en: Theme
nl: Thema

en: Switch
nl: Omschakelen

en: Themes
nl: Thema's

en: About
nl: Over

en: Switch theme
nl: Thema omschakelen
