Switchtheme (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Default
oc: Per defaut

en: Theme
oc: Tèma

en: Switch
oc: Cambiar

en: Themes
oc: Tèmas

en: About
oc: A prepaus
