Switchtheme (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Default
ro: Implicit

en: Theme
ro: Temă

en: Switch
ro: Comută

en: Themes
ro: Teme

en: About
ro: Despre
