Switchtheme (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Default
sk: Predvolené

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Switch
sk: Prepnúť

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: About
sk: Informácie o

en: Set a label for each enabled theme. This is what will be displayed to the user in the selection box.
sk: Nastaviť popis pre všetky povolené témy vzhľadu. Tento popis bude zobrazený používateľov v poli pre výber.

en: Random theme
sk: Náhodná téma vzhľadu
