Switchtheme (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Default
sl: Privzeto

en: Theme
sl: Tema

en: Themes
sl: Teme

en: About
sl: O modulu
