Switchtheme (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Default
sv: Förvald

en: Theme
sv: Tema

en: Switch
sv: Byt

en: Themes
sv: Teman

en: About
sv: Om

en: Switch theme
sv: Växla tema
