Switchtheme (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Default
ta: இயல்பான

en: Theme
ta: தீம்

en: Themes
ta: தீம்கள்

en: About
ta: பற்றி
