Switchtheme (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Theme
te: అలంకారం

en: Themes
te: అలంకారాలు

en: About
te: గురించి
