Switchtheme (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Default
tr: Varsayılan

en: Theme
tr: Tema

en: Switch
tr: Değiştir

en: Themes
tr: Temalar

en: About
tr: Hakkında

en: Browsers
tr: Tarayıcılar

en: Random theme
tr: Rasgele tema

en: Switch theme
tr: Temayı değiştir

en: Switch theme based on the browser of the visitor
tr: Ziyaretçinin tarayıcısına göre temayı değiştir

en: Administer SwitchTheme
tr: SwitchTheme (Tema Geçişi) Eklentisini Yönet

en: Switch themes
tr: Tema değiştir

en: Permanently use a custom theme
tr: Kalıcı olarak özel bir tema kullan

en: Change the way this site looks
tr: Sitenin görünüşünü değiştir

en: Configure theme selection settings.
tr: Tema seçim ayarlarını yapılandır.

en: Configure theme selection options of the Switchtheme block.
tr: Switchtheme bloğunun tema seçim seçeneklerini düzenle.

en: Configure automatic theme selection for visitors.
tr: Ziyaretçiler için otomatik tema seçmeyi düzenle.
