Switchtheme (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Default
vi: Mặc định

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Switch
vi: Chuyển

en: Themes
vi: Sắc thái

en: About
vi: Giới thiệu

en: Switch theme
vi: Chuyển giao diện
