Switchtheme (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Theme
ar: حلة

en: Switch
ar: تبديل

en: Themes
ar: الحلل

en: About
ar: حول
