Switchtheme (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Default
az: Susmaya görə

en: Theme
az: Tema

en: Switch
az: Keçid

en: Themes
az: Mövzular

en: About
az: Haqqında
