Switchtheme (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Default
be: Прадвызначана

en: Theme
be: Тэма

en: Switch
be: Пераключэнне

en: Themes
be: Тэмы

en: About
be: Аб
