Switchtheme (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Switch
he: החלפה

en: Themes
he: עיצובים

en: About
he: אודות

en: Switch theme
he: החלף ערכת נושא

en: Change the way this site looks
he: שנו את מראה האתר
