Switchtheme (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Theme
hi: थीम

en: Themes
hi: थीम ( शैली )

en: About
hi: के बारे में
