Switchtheme (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Default
id: Bawaan

en: Theme
id: Tema

en: Switch
id: Alihkan

en: Themes
id: Tema

en: About
id: Tentang
