Switchtheme (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Default
it: Predefinito

en: Theme
it: Tema

en: Switch
it: Cambia

en: Themes
it: Temi

en: About
it: Informazioni

en: Switch theme
it: Cambia tema
