Switchtheme (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Theme
lv: Tēma

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: Themes
lv: Tēmas

en: About
lv: Par
