Switchtheme (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Default
pl: Domyślny

en: Theme
pl: Skórka

en: Switch
pl: Przełącz

en: Themes
pl: Skórki

en: About
pl: O stronie

en: Browsers
pl: Przeglądarki

en: Set a label for each enabled theme. This is what will be displayed to the user in the selection box.
pl: Ustaw etykietę dla każdej włączonej skórki. Te opcje będą wyświetlane użytkownikowi w polu wyboru skórki.

en: Switchtheme
pl: Przełącznik skórek

en: Random theme
pl: Losowy motyw

en: Allows switching the theme in various means.
pl: Pozwala przełączać motyw na różne sposoby.

en: Switch theme
pl: Przełącz skórkę

en: Administer SwitchTheme
pl: Administrowanie przełączaniem skórek

en: Switch themes
pl: Przełączanie skórek
