Switchtheme (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Default
uk: Базово

en: Theme
uk: Тема

en: Switch
uk: Перемикати

en: Themes
uk: Теми

en: About
uk: Про модуль

en: Browsers
uk: Переглядачі

en: Set a label for each enabled theme. This is what will be displayed to the user in the selection box.
uk: Встановіть мітку для кожної увімкненої на сайті теми оформлення. Вони будуть зображуватися користувачеві в списку вибору.

en: Random theme
uk: Випадкова тема

en: Switch theme
uk: Перемикач тем
