SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: Language
af: Taal

en: On
af: Op

en: Other
af: Ander

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: German
af: Duits
