SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Display title
am: ዓርዕስት አሳይ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: German
am: ጀርመንኛ
