SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Language
ast: Llingua

en: Other
ast: Otru

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés
