SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Language
bg: Език

en: On
bg: Включи

en: Off
bg: Изключи

en: Other
bg: Други

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: German
bg: Немски
