SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Language
bn: ভাষা

en: English
bn: ইংরেজী

en: French
bn: ফরাসী

en: German
bn: জার্মান

en: About
bn: সম্পর্কে
