SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Other
bo: གཞན

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ

en: About
bo: གསལ་བཤད
