SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Language
ca: Llengua

en: On
ca: Actiu

en: Layout
ca: Disposició

en: Off
ca: Inactiu

en: Other
ca: Altres

en: Display title
ca: Mostra el títol

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: German
ca: Alemany

en: About
ca: Detalls
