SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Language
cy: Iaith

en: On
cy: Ymlaen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Other
cy: Arall

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: German
cy: Almaeneg
