SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Language
da: Sprog

en: On
da: Tilsluttet

en: Off
da: Afbrudt

en: Other
da: Anden

en: Display title
da: Display titel

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: German
da: Tysk

en: About
da: Om
