SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Title
de: Titel

en: Type
de: Typ

en: Language
de: Sprache

en: On
de: An

en: Off
de: Aus

en: Other
de: Weitere

en: Display title
de: Titel anzeigen

en: English
de: Englisch

en: French
de: Französisch

en: Game settings
de: Spieleinstellungen

en: German
de: Deutsch

en: About
de: Über

en: System settings
de: Systemeinstellungen
