SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: German
dz: ཇར་མཱན།
