SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Language
el: Γλώσσα

en: On
el: Ανοικτό

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Off
el: Κλειστό

en: Other
el: Άλλο

en: Display title
el: Εμφάνιση τίτλου

en: About
el: Περί
