SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Language
eo: Lingvo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Other
eo: Alia

en: Display title
eo: Montrata titolo

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: German
eo: Germana
