SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Type
es: Tipo

en: Language
es: Idioma

en: On
es: Activado

en: 30 Minutes
es: 30 minutos

en: Layout
es: Diseño

en: Off
es: Desactivado

en: Other
es: Otro(s)

en: Display title
es: Mostrar título

en: English
es: Inglés

en: French
es: Francés

en: Population
es: Población

en: Server
es: Servidor

en: German
es: Alemán

en: About
es: Acerca de
