SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Language
et: Keel

en: On
et: Sees

en: 30 Minutes
et: 30 minutit

en: Layout
et: Paigutus

en: Off
et: Väljas

en: Other
et: Muu

en: Display title
et: Kuvatav pealkiri

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: 1 Minute
et: 1 minut

en: 2 Minutes
et: 2 minutit

en: 5 Minutes
et: 5 minutit

en: 10 Minutes
et: 10 minutit

en: 3 Minutes
et: 3 minutit

en: German
et: Saksa keel

en: About
et: Programmist
