SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Other
eu: Bestea

en: Display title
eu: Izenburua erakutzi

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: German
eu: Alemanera

en: About
eu: (r)i buruz
