SWTOR Server Status (7.x-2.0-rc1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Language
fi: Kieli

en: On
fi: Käytössä

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Other
fi: Muu

en: Display title
fi: Näytä otsikko

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Server
fi: Palvelin

en: German
fi: saksa

en: About
fi: Tietoja
